Обіцяли – виконали!

В минулому році з ініціативи Олександр Ільченко зусиллями виконавчого комітету Баришівської селищної ради та за рахунок частково залучених коштів спонсорів були розпочаті масштабні роботи з оновлення дитячої зони в центральному сквері селища Баришівка.

Тоді було встановлені: огорожа, нові пісочниці, 2 гірки і 2 гойдалки. На жаль, за браком коштів повністю заповнити простір дитячими гойдалками відразу не вдалося. Але Олександр Іванович ще тоді пообіцяв довстановлювати і виконав свою обіцянку, так як все, що ми маємо робити задля розвитку громади, спрямовано в першу чергу на задоволення потреб найменших її жителів – дітей.

Впевнені – діти не повинні бути позбавлені дитинства через війну! Вони і так не мають зараз такої можливості, як раніше – їздити на відпочинок до моря, безпечно вчитися  в улюблених класах, відвідувати масові розважальні заходи… Ми маємо надати належні умови дітям тих, хто нас захищає на фронті.

Тож з перших днів літа діти Баришівки та гості селища нарешті мають повноцінний дитячий майданчик! Завершено роботи з облаштування 2 дитячих  майданчиків для старшої та молодшої категорії дітей.

Встановлено ще 2 гойдалки типу «гніздо», яке так полюбилося дітлахами, 1 карусель, 1 подвійну гойдалку, спортивну стінку і 2 гойдалки на пружині.

Нагадуємо: за майданчиком ведеться цілодобове відеоспостереження, правила експлуатації описані на попереджувальних знаках. Давайте берегти наше майно, щоб якомога більше дітей виросли в умовах , яких заслуговують.