Сьогодні КНП «Баришівська ЦРЛ» отримала в подарунок важливий та вкрай необхідний для наших лікарів – портативний апарат ШВЛ від нашого земляка Надзвичайного і Повноважного Посла України в Державі Ізраїль Генадія Олексійовича Надоленка.

Голова Баришівської громади Олександр Павлович Вареніченко прокоментував подію:

«Зараз пандемія і всі розуміють, що медицина слабка, тож необхідно допомагати лікарням, лікарям. Пишаємося нашими земляками, які не стоять осторонь. Портативний апарат ШВЛ ми чекали з початку карантину та було важко передати, так як були закриті всі сполучення, наразі апарат в лікарні. Ми всі щиро дякуємо Генадію Олексійовичу Надоленку, дійсно наші земляки ефективно самоорганізовуються і готові завжди допомагати ! Вкотре хочеться звернутися до жителів громади і нагади, що ми всі живемо в одній громаді, наразі умови для всіх однакові, перед загрозою коронавірусу рівні всі. Зараз найголовніше — втримати ситуацію, уникнути масових захворювань, максимально убезпечити людей, а також надати допомогу лікарям та тим, хто вже захворів, або хто знаходиться в групі ризику…»

Головна мета — об’єднати зусилля у допомозі лікарям та місцевим мешканцям у боротьбі з COVID-19