Карантин вніс зміни у всі сфери життя

Карантин вніс зміни у всі сфери життя. Трішки за часом змістили реалізацію проєкту « Поліцейський офіцер громади».

Вже визначились з будівельними роботами для поліцейської станції в Подільському старостинського окрузі, за що дякуємо СТОВ « Деренківець» та депутату селищної ради Сергію Станіславовичу Горьєву. Сьогодні проходить співбесіда, як другий етап конкурсного відбору кандидатів.

Доречі, було подано 9 заяв на посаду поліцейського офіцера громади в Баришівську ОТГ. Після тестів на знання законодавчої бази залишилось 3 кандидата. А після співбесіди ще поліграфічне дослідження.

До складу конкурсної комісії входять: представники Національної поліції, ОТГ та Програми ІСІТАР Департаменту юстиції США