Каністерапія в Баришівському ліцеї імені Миколи Зерова

Ми звикаємо до нової реальності, вчимося жити в нових умовах. Стадія «шоку» поступово проходить. Ми всі уже знаємо, що робити у випадку оголошення повітряної тривоги. У кожного з нас зібрана базова валізка/наплічник/сумка, яку ми беремо із собою переміщаючись в укриття. Але все одно ми живемо в умовах постійного емоційного навантаження, стресу. Тому турбота про емоційний та моральний стан дітей —   одне з основних завдань.

Службою у справах дітей та сім’ї Ссдс Баришівка за сприяння БО БФ «АЛЬПС Резілієнс Україна», який реалізовує проєкт «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет ІІ)», який здійснюється за підтримки ООН в Україні, для здобувачів освіти  Баришівський ліцей імені Миколи Зерова організовано  каністерапію (заняття із собаками та психологом).

Заняття проводилось командою каністерапевтів К-9 Центр 4.5.0 (керівник Ірина Федосинко), за розробленим планом у формі взаємодії дітей із мобільною командою з 5 спеціалістів-кінологів та 5 спеціалізованими собаками (померанський шпіц Тіара, вельш-коргі Лайсве та Фоксі, лабрадор – Балу, німецький боксер – Гурд), які пройшли курс занять з професійними кінологами та мають відповідний практичний досвід і сертифікати. Також на майданчику працював психолог, який слідкував за психологічним комфортом дітей та надавав додаткову підтримку.