Відбулась зустріч з командою ініціативи “Інклюзивне відновлення за лідерства громад” (CLIR) проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади

У співпраці з директором БФ “З волею у серці” Kateryna Berezko разом із секретарем селищної ради Олександр Ільченко та першим заступником селищного голови Володимир Коцюрбій обговорили стратегічні напрямки розвитку ОТГ та можливості соціально-економічного, інклюзивного відновлення громади.

Разом із екпертами CLIR порушили проблемні питання, що вже багато років турбують місцевих мешканців, а саме:

– перекриття Баришівського ліцею імені Миколи Зерова;

– проблеми довкілля та стан очисних споруд;

– антикорупційні інструменти та можливість втілення їх у селищній раді;

– залучення інвестицій як рушійної сили відновлення ОТГ, а також кваліфікацію спеціалістів, які мають бути залучені до цього процесу.

Зустріч пройшла успішно та з намірами про подальшу співпрацю задля розвитку Баришівської ТГ.