Засідання Комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

05 лютого 2020 року заступником голови Баришівської селищної ради з питань соціального напрямку Жанною Данчук, за участі начальника служби у справах дітей та сім’ї Марини Павленко, та керівників відділів, було проведено засідання Комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Відповідно до Положенням про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476/2001 почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

На засіданні розглядалося клопотання в.о. старости Масківецького старостинського округу щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці села Масківці. Члени Комісії одноголосно вирішили підготувати клопотання та направити на розгляд до Київської обласної державної адміністрації про присвоєння заявниці почесного звання «Мати-героїня».