В Київській області стартував новий проект «Поліцейський офіцер громади»

На сьогоднішній день відбулися всі перемовини і 5 -го лютого 2020 року Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко підписав меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Київській області та Баришівською ОТГ.

Новий поліцейський офіцер громади, в першу чергу, має бути її частиною і жити на території обслуговування, знати місцевих мешканців та дослухатися до їх проблем.

Поліцейський офіцер громади не муніципальний поліцейський. Він залишається у складі місцевого органу поліції, який контролює законність прийнятих рішень.

Водночас, він буде підзвітний громаді щодо забезпечення її безпеки. Адже безпека громади -це спільна мета поліції та об‘єднаних територіальних громад.