Готуємося до Масляної

5 лютого 2020 року заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук, начальник управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надія Михайлівна Слухай та начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмила Миколаївна Бабич провели засідання оргкомітету з питань організації та проведення свята Масляна.

Представниці влади обговорили план підготовки до свята, визначили відповідальних осіб.   На даний момент уже проходить процес  запрошення гостей, підприємців, народних майстрів,  в тому числі,  і з інших регіонів. Готується  сценарій свята. Крім ярмаркових заходів, проходить підготовка до концертної програми, проведення спортивних змагань «Козацькі забави», різних конкурсів  та ін.

Про програму свята буде повідомлено додатково.