Запрошує бажаючих пов’язати свою подальшу долю із Збройними Силами України на військову службу за контрактом

Другий відділ Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запрошує бажаючих пов’язати свою подальшу долю із Збройними Силами України на військову службу за контрактом.

ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ:

– Гідне, стабільне щомісячне грошове забезпечення

– Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі.

– Збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за рахунок державного бюджету при укладенні (продовженні) контракту (під час дії особливого періоду) відповідно до ст.119 КЗпП

– Додаткова щомісячна виплата за участь в операції об’єднаних сил(ООС) від 6,5 т.грн до 17,5 т. грн.

– Надання житла (гуртожитки поліпшеного типу) для військовослужбовців військової служби за контрактом у військових частинах.

– Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму) в розмірах:

особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму;

особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму;

особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму.

– Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення.

– Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань.

– Безоплатне забезпечення речовим майном.

– Харчування за рахунок держави (в ППД – обід, в ООС, полігон – триразове харчування).

– Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.

– Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей.

– Виплата грошової компенсації за піднайом житла.

Консультації з питань, які виникають у громадян щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати звернувшись за телефоном: 045-76- 5-37-68 та за адресою: смт Баришівка, пров. Військовий, 6