05 серпня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії

05 серпня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки     та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради.

Баришівське відділення Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області проінформувало про те, що відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та місті Києві від 05.08.2021 № 002041 п.м./21 підтверджено діагноз на сказ кота, виявленого в с. Веселинівка.

Керуючись ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», інструкцією «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин», з метою недопущення розповсюдження хвороби комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради вирішила:

– Оголосити с. Веселинівка Веселинівського старостинського округу Баришівської селищної ради, Київської області з прилеглими до нього територіями, пасовищами, польовими, лісовими масивами та мисливськими угіддями, неблагополучними щодо сказу тварин  та ввести карантинні обмеження в радіусі 10 км навколо неблагополучного пункту і вважати населені пункти Броварського району: с. Волошинівка, с. Борщів, с. Бзів, с. Поділля, с. Масківці, с. Мала Тарасівка, с. Устинкова Гребля – загрозливою зоною, з 05.08.2021 року.