А ти б літала, якби крила мала?

Проєкт КРИЛА запрошує жінок, які розбудовують власну справу або мають бізнес-ідею, на 4-денний інтенсивний тренінг – Програму валідації бізнес-моделі. Після завершення тренінгу, учасниці також матимуть можливість отримати фінансування на закупівлю обладнання та/або матеріалів та/або аутсорсинг послуг на конкурсній основі.

Якщо ви знаєте високо мотивованих жінок, яким бракує підтримки, – поділіться з ними цією інформацією.

Програма тренінгу пропонує:

• перевірити бізнес-модель на міцність,
  • опрацювати підходи до визначення архетипу клієнта,
  • створити прототип товару або послуги і протестувати його,
  • сформувати унікальну торговельну пропозицію,
  • дізнатися про основи стратегічного маркетингу і можливості для залучення капіталу,
  • опрацювати фінансову модель та презентацію бізнесу,
  • поспілкуватися з успішними підприємцями і підприємицями та отримати поради від фахових менторів і менторок.

У відборі можуть брати участь жінки, які мешкають у громадах, де працює проєкт:

Львівська область: м. Львів, Жовтанецька, Кам’янко-Бузька, Золочівська, Зимноводівська громади.

Полтавська область: м. Полтава, Козельщинська, Білицька, Шишацька, Глобинська громади.

Харківська область: м. Лозова, Нововодолазька, Близнюківська, Коломацька, Олексіївська громади.

Київська область: м. Обухів, Баришівська, Васильківська, Білоцерківська, Ржищівська громади.

Дедлайн подачі заявок: 31 серпня 2021 року.

Більше інформації про програму, критерії відбору, а також аплікаційна форма https://joinwings.pactukraine.org.ua/

Проєкт “Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки” (КРИЛА) Пакт впроваджує за підтримки Embassy of Canada in Ukraine.

Горіховий дім/Walnut House ВБО «Конвіктус Україна» CO «Light of Hope»/БО «Світло надії»