Заходи бібліотек Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради

до Дня Баришівської громади та 29-річниці  незалежності України

З любові до свого, до рідного, святого,

Як з вирію птахи, великі і малі,

Ми прагнемо до отчого порога,

Ми линемо до рідної землі.

Д. Білоус

Баришівська  земля самобутня і неповторна. Від предків їй дісталася величезна історична, культурна та духовна спадщина. Час високих технологій  віддаляє молоде покоління від пізнання краси рідного отчого краю. Не кожна молода людина знає історію свого села, видатних людей минулого, а без пізнання і оцінки минулого немає майбутнього. Ті, хто творить новітню історію рідного краю, черпають натхнення з духовної криниці минулого.

Онлайн виставку-імпульс «Ти  прекрасна Україно, нашого народу дім», де представлені книги, які показують звитяжний і тернистий шлях України на шляху до незалежності, організувала Баришівська бібліотека для дітей.

Патріотичний дайджест «Яскраві сторінки історії краю» — це розміщені на сторінці «Баришівська централізована бібліотечна система відділу культури та туризму» у мережі Facebook під хештегом    #літературнекраєзнавствоБаришівка  розповіді про історичні миттєвості життя населених пунктів громади, видатних людей баришівського краю.

Баришівська центральна бібліотека для дорослих підготувала поетичний колаж-онлайн «Мій рідний край, любові й доброти криниця» (#поетичнийколаж), де можна ще раз перечитати поезію письменників-земляків про нашу Вітчизну, про рідний край.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Лавріненко Н.І.