З Україною в серці

«З Україною в серці», – під таким девізом 10 червня 2023 року у Центрі позашкільної роботи «Мрія» Баришівської селищної ради відбувся ювілейний концерт зразкового ансамблю сучасного танцю «Карнавал», незмінним керівником і засновником, якого є – Людмила Володимирівна Козачок.

Святковий захід, приурочений ювілейній даті – 30-річчю, зібрав чимало прихильників творчості цього колективу.

Хореографія концерту вирізнялася зворушливістю, чуттєвістю, енергійністю та емоційним запалом. Не знайшлося у залі глядачів, яких не зворушив до сліз хореографічний номер «Фортеця Бахмут» та заключний номер «Ми з України».

Ювілейний концерт мав благодійну мету. І всі шанувальники «Карнавалу», які прийшли привітати, теж доєдналися до цієї благородної справи. Спільними зусиллями вдалося зібрати 10 250 грн. для ЗСУ.

Керівника та усіх учасників колективу тепло привітала з неперевершеним творчим звітом – керуюча справами виконавчого комітету Баришівської селищної ради Крістіна ДОРОФЕЄВА, котра в свою чергу передала вітання від секретаря селищної ради Олександра ІЛЬЧЕНКА та всього колективу.