Наші серця б’ються в унісон

Під такою назвою 7 червня 2023 року відбувся ювілейний концерт з нагоди 5-річчя гуртка сучасного танцю «Гармонія», керівник Оксана Василівна Фора.

Розпочали концерт з привітання. До всіх присутніх у залі зі сцени звернувся з вітальним словом Єгор ГАРБУЗ, заступник Баришівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, який в першу чергу привітав від імені секретаря селищної ради Олександра ІЛЬЧЕНКА та всього депутатського корпусу колектив з їхнім першим ювілеєм, подякував керівнику за сумлінну працю та розвиток молодого підростаючого покоління та батькам за підтримку і розуміння, вручив подарунок та подяку від Баришівської селищної ради.

Неабияк вражає сьогодні вмотивованість юних танцюристів колективу, які навчалися під час пандемії, в укриттях під час повітряних тривог і відключень електроенергії, активно займалися та займаються волонтерством і допомогою ЗСУ, отримали й власну творчу перемогу – завоювали Гран-прі міжнародного конкурсу в цей важкий час.

Вечір сучасної хореографії був благодійним, під час якого вдалося зібрати 6 506 грн. на допомогу ЗСУ