З днем Конституції

Шановні жителі Баришівської громади! Вітаю вас із визначним національним святом – Днем Конституції України!

Наша Конституція має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика.

Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини, демократія є основою сучасного цивілізованого  суспільства.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором.

Наші Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними. І вони вистоять! Україна переможе! Українці відродять націю! Наша Конституція буде діяти по всій Україні. Від Ужгорода до Луганська, від Чернігова до Севастополя.

У цей день зичу миру і злагоди в нашій великій українській родині, зміцнення добробуту, глибокої віри в наш народ, Збройні сили України і світле майбутнє нашої Вітчизни.

Слава Україні! Героям нашим слава!

З повагою     Олександр Ільченко