ЩОДНЯ на постійній основі будуть відбуватися рейди-перевірки

До уваги жителів Баришівської громади!

В зв’язку з систематичними порушеннями правил поведінки під час комендантського часу на території нашої громади посилюється контроль за дотриманням правил поведінки під час комендантської години! Здійснюватимуться фільтраційні та стабілізаційні заходи з метою виявлення осіб на причетність до протиправних дій, злочинів проти України тощо.

• ЩОДНЯ на постійній основі будуть відбуватися рейди-перевірки роботи торгових точок, закладів харчування та дозвілля, місць скупчення громадян.

Нагадуємо! Згідно наказу Броварської районної військової адміністрації від 17.03.2023 № 09/вс торгівля алкогольними напоями в магазинах дозволена з 10.00 до 21.00, а в закладах громадського харчування (кафе, ресторани) – з 10.00 до 22.00.

В рейдах братимуть участь члени ДФБТГ (добровольче формування Баришівської територіальної громади), військовослужбовці роти ТрО та 2-го відділу Броварського районного ТЦК та СП (військкомат), представники поліції.

Увага! Відповідно до Постанови № 1455 та за результатами засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області патрулям на території, де запроваджено комендантську годину та встановлено спеціальний режим світломаскування, в установленому законодавством порядку надано право проводити стабілізуючі дії на території Київської області:

• затримувати і доставляти в органи або підрозділи Національної поліції осіб, які вчинили або вчиняють правопорушення;
  • перевіряти в осіб документи, що посвідчують особу, підтверджувати громадянство України чи спеціальний статус особи, а для іноземців та осіб без громадянства – додатково документи, що підтверджують законність перебування на території України, а також перепустки;
  • у разі відсутності документів – затримувати відповідних осіб, а також за потреби проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, які ними перевозяться;
  • вилучати в осіб предмети, які є знаряддям, засобом або предметом правопорушення;
  • тимчасово обмежувати або забороняти перебування та пересування на вулицях та дорогах, окремих ділянках місцевості та в інших громадських місцях;
  • виводити осіб з окремих ділянок місцевості та об’єктів, евакуйовувати транспортні засоби на штрафмайданчики.

Прохання до всіх жителів громади максимально серйозно поставитися до стабілізаційних заходів, контролювати своїх дітей в пізній час доби, дотримуватися правил світломаскування в комендантський час!