З 01.03.2021 року Програма «U-LEAD з Європою» розпочала унікальний навчальний проєкт – «Кроки для керівників»!

150 лідерів громад беруть участь у цьому курсі. Протягом наступних семи тижнів вони фокусуватимуться на 11 темах, які стосуються місцевого самоврядування та розвитку. Серед них сільський розвиток, управління людськими ресурсами, розбудова інфраструктури, соціальні послуги та багато інших.

Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко також став одним з учасників Програми

Для керівників територіальних громад таке навчання є дуже важливим, адже за їхньою  роботою буде не тільки оцінюватися ефективність реформи в Україні, а голови громади матимуть можливість обмінюватися навиками,використовувати приклади інших громад та знання, отримані від U-LEAD. Сьогодні Програма «Кроки для керівників»створила  умови для розширення знань в галузях бюджетування, стратегічного планування, освіти, охорони здоров’я тощо

Як досягти успіху громаді в умовах сучасного світу?

Як використати фінансовий потенціал громад та підвищити їх фінансову спроможність?

Як створити ефективну команду для розвитку громади та реалізації цілей?

Як за допомогою комунікацій збільшити довіру та згуртувати громаду?

150 лідерів громад шукатимуть  відповіді на ці та інші запитання в рамках першого модуля унікальної навчальної програми «Кроки для керівників» від U-LEAD. Спікерами заходів будуть українські та міжнародні експерти, представники центральних органів влади, місцевого самоврядування та бізнесу.

Всі учасники зможуть використати здобуті знання на практиці – вони працюватимуть у групах до 15-ти осіб та вирішуватимуть завдання на основі прикладних кейсів та в подальшому підготують власні проекти.