Євроквест в рамках засідання інтелектуального клубу «ІнтеК» – «Пліч-опліч з Європою»

Кожного року  в третю неділю травня в Україні відзначається День Європи. В цей день мешканці всіх європейських держав вшановують загальні цінності, свободу слова, демократію, незалежність, рівність. День  Європи поступово стає справою державного значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів.

З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни працівники Баришівської бібліотеки для дітей 15 травня 2019 року в рамках засідання інтелектуального клубу «ІнтеК» пройшов  євроквест «Ми – українці, ми – європейці», у якому взяли участь  читачі-учні 9-Б класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ст.упенів ім. М.Зерова, класний керівник Л.В.Савун. Захід пройшов на черговому розширеному засіданні.

Багато цікавого, невідомого, загадкового, що таїть в собі Європа почули старшокласники з вуст провідного бібліотекаря Л.І.Германчук. Учні пірнули в невідомий для них світ сьогодення країн Європейського Союзу,  уважно знайомились з укладом життя, традиціями та обрядами, а ще милувались чудовими краєвидами під час  перегляду відеоролика «Найбільші міста Європи».

Потім діти розділились на дві команди: «Ерудити» та «Мандрівники» та взяли участь у євроквесті. За підсумками журі перемогла дружба.

На завершення зустрічі, Лариса Іванівна запропонувала присутнім тематичний огляд літератури «Європа літературна».

Ю. Гранько, провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей