ЯК НАГОРОДЖУВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО ФОТОКОНКУРСУ «ВИШИВАНКУ Я ВДЯГНУ…»!

З 18 по 21 травня Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради проводив фотоконкурс до Дня Вишиванки. Нагороди вже знайшли переможців.
Нагадаємо, що у конкурсі взяли участь 90 учасників. Пост конкурсу зібрав 361 коментар підтримки учасників.
Переможцем і володарем головного призу – боксу наповнення якого стала чарівна книга, на сторінках якої малюнки оживають, лялька, солодощі, сумка «бананка» – стала Алла Панова із світлиною своєї доньки Кіри. За них проголосували 203 користувачі фейсбуку.
Друге місце із 192 «вподолайками» посіла світлина Божко Даші. Їй подарували солодощі та LED-люстерко.
Наталія Черненко з фотом Тимофійчика – третє місце з результатом у 191 голосів отримали заохочувальні подарунки у вигляді машини та солодощів.
Щиро дякуємо за активну участь, бажаємо переможцям яскравих емоцій та міцного здоров’я їхній родині. Фото діток у вишиванках передавали святковий настрій та атмосферу, яка панувала на сторінках соціальної мережі Центру.
Висловлюємо щиру вдячність головному редактору газети Аліні Басенко за виготовлення фотографій переможців та надруковану статтю у газеті «Баришівський вісник».