Лікарі не бояться коронавірусу і готові лікувати, але їм потрібна допомога

І, в свою чергу, медики ще раз наголошують на важливості дотримання правил всім мешканцям Баришівської громади:

– уникати масових скупчень людей, залишатись вдома;

– часто мити руки або обробляти дезінфікуючими засобами;

– при кашлі та чханні прикривати рот і ніс зігнутим ліктем або паперовою хусткою; використовувати захисну маску в місцях скупчення людей;

– уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

– якщо у вас підвищена температура тіла, кашель і затруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та поділіться з ним попередньою історією подорожей та контактів.

За кошти, які надійшли на благодійний рахунок Баришівського району ”Надія”цього тижня придбана пральна машина для інфекційного відділення КНП «Баришівська ЦРЛ», яка вкрай була необхідна! 3 шт.- безконтактних інфрачервоних термометри та 20 шт.ртутних термометрів- все передано лікарям громади!

Наголошуємо!

Благодійний фонд соціального розвитку Баришівського району ”Надія” готовий працювати з представниками бізнесу для більш швидких операцій закупівель

Тож, для всіх благодійників надаємо реквізити для перерахування коштів :

КОД ЄДРПОУ 34976901, поточний рахунок № UA 25 3218420000026006053183167 в АТ КБ ” Приват Банк”, МФО 321842.

ПАМ’ЯТАЙМО : За плечима усіх успішних справ завжди стоять люди, об’єднані спільною метою, спільними прагненнями зробити щось добре, потрібне, корисне для жителів громади.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!