Вже стало доброю традиціє в громаді напередодні Нового року забезпечувати житлом дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Не винятком став і цей рік, адже саме під ялиночку отримала подарунок у вигляді житлового будинку в смт. Баришівка Ірина Перетятко, особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка увійшла в список розподілу, затверджений протоколом комісії Київської обласної державної адміністрації, на виділення субвенції з державного бюджету для виплати грошової компенсації на придбання житла. Для того, щоб мрія багатодітної мами стала реальністю, на умовах співфінансування долучилась і Баришівська селищна рада, з місцевого бюджету було виділено ще 135 тис. грн.

Ірина разом із чоловіком виховує трьох неповнолітніх дітей. Тож тепер в новій оселі родині буде вдосталь місця як для організації особистого простору так і для проведення спільного сімейного дозвілля. Взагалі в 2021 році громада отримала субвенції на загальну суму майже 750 тис. грн., що дасть змогу придбати житло 2 особам пільгової категорії. Ще для однієї молодої людини здійснюється пошук житла, яке б відповідало всім нормам та було підготовлене для комфортного проживання. Баришівська селищна рада щороку прикладає максимум зусиль для залучення такого виду субвенції з державного бюджету. Щиро віримо в те, що з придбанням житла,  діти, на долю яких випало чимало випробувань, будуть захищеними, більш впевненими в майбутньому та зможуть планувати своє життя.