Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства

Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна та вирує пандемія.

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить громаду сильнішою.Тому цей день є днем кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця. Сьогодні для нашої країни волонтерство, як ніколи, є важливим, і в останні роки набуло неабиякого розвитку. Велику роботу волонтери проводять по спасінню людського життя, надають посильну допомогу людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Дуже приємно, що жителі нашої Баришівської  не залишаються осторонь проблем людей, які потребують допомоги. Тому сьогоднішнє свято об’єднує всіх нас, надихає і дає надію.

Низький уклін усім небайдужим людям!