До Дня Миколая Чудотворця відбувся благодійний майстер-клас

Напевно, чи не найдужче ми любимо зиму за незабутні свята, за їхню казковість і чарівність – День Святого Миколая і Новий рік, Різдво і Щедрий вечір. Та найрадіснішим для дітей та дорослих залишається свято Миколая.

За фінансової підтримки депутата Київської обласної ради Юлиан Москаленко  у кондитерській-кафе Ванільний дворик

15 дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах взяли участь у майстер-класі по виготовленню новорічного пряника. Також дітлахам було організовано смачне частування та безкоштовна година розваг в ігровій кімнаті. Від голови Баришівської громади Олександра Вареніченка хлопчики та дівчатка отримали солодощі, а також іграшки від Ссдс Кода  служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації. Щиро дякуємо всім благодійникам за створення казкової атмосфери діткам!!!