Відкриття ігрових просторів в дошкільних закладах Баришівки

В рамках реалізації проєкту «Відповідь освіти України: безпечне навчання в Київській області» відбулось відкриття 2 просторів для психологічного розвантаження та дозвілля дітей в закладах дошкільної освіти (ясла-садок) «Промінь» та «Теремок»  комбінованого типу Баришівської селищної ради.

Проєкт реалізовано громадською організацією «Істок» в партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine.

Повністю занурившись в дитячу атмосферу працівники дошкільної освіти провели екскурсію закладами фасилітаторам проєкту та керівництву громади. Секретар селищної ради Олександр Ільченко вручив Подяки та памʼятні знаки представникам ММГО “Істок” та Save the Children in Ukraine

Але найкраща вдячність – то щасливі очі маленьких вихованців цих закладів. Вони були в захваті від яскравих кольорів та можливості стрибати і бігати без обмежень!