17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! З нагоди святкування вашого професійного свята, від імені всіх мешканців нашої громади, я хочу висловити щирі вітання та подяку за вашу таку потрібну роботу.

Ваша професійна діяльність є невід’ємною складовою комфорту та благополуччя нашої громади. Саме завдяки вашій тяжкій та неоціненній праці щодня ми маємо можливість ходити чистими вулицями і цілодобово отримуємо всі необхідні види комунальних послуг.

Я хочу висловити кожному працівнику житлово-комунальної сфери Баришівської  громади та України слова вдячності та пошани, побажати міцного здоров’я, миру, успіхів у професійній діяльності та невичерпної енергії для подальших досягнень. Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена.

З вдячністю за щоденний труд секретар Олександр Ільченко та депутатський склад Баришівська селищна рада