Відбувся турнір памʼяті Віктора Бойка

03.09.2023 на СК «Прогрес» вшановували памʼять Віктора Бойка, цим самим започаткувавши проведення щорічного турніру з футболу серед ветеранів 50+ в нашій громаді.

Аби віддати шану нашому земляку, котрий зробив немалий особистий вклад в захист та звільнення Баришівщини від окупантів, на  відкриття турніру завітали Володимир Коцюрбій, перший заступник селищного голови, Сергій Кармазін, начальник відділу рекрутингу ІІ відділу РРТЦК та СП, побратими, колеги, дрізі, дружина Олена, рідні та близькі.

Футбольні баталії за участю 3 команд тривали дві години, інтрига трималася до кінця гри.

У результаті комади вибороли наступні місця:

• І місце- команда Правий берег
  • ІІ місце- команда ЗСУ
  • ІІІ місце – команда Лівого берега.

Церемонію нагородження провели Володимир Коцюрбій та Олена Бойко.

Після закінчення турніру на присутніх чекав виступ заслуженої артистки України Олени Білоконь!

Нехай добрий, світлий спомин про Віктора Бойка стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у памʼяті рідних, колег, друзів, побратимів, усіх, хто його знав, любив і шанував.