Бажаю всім учням успішного навчального року

Бажаю всім учням успішного навчального року, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин, а здоровя, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.

Першачкам бажаю сил  і натхення, щоб розв’язати всі шкільні та життєві завдання!  Нехай ваша допитливість і захопленість ведуть до нових радісних відкриттів! Бажаю цікавих уроків, відмінних оцінок і великих перемог! А наші Захисники зроблять все можливе і неможливе, щоб наблизити найголовнішу ПЕРЕМОГУ!

З вірою в наших воїнів діти, батьки, вчителі впевнено крокують до країни знань. Освічені люди – це ще одне, що відрізняє нас від ворога. Тому не опускаємо рук, працюємо на благо майбутнього нашої країни і віримо, що все буде добре! Слава Україні!

З повагою  секретар Баришівської селищної ради Олександр ІЛЬЧЕНКО