Організація освітнього процесу у закладах освіти Баришівської селищної ради з 1 вересня 2023 року

В 16 закладах загальної середньої освіти навчаються 3099 здобувачів освіти.

З них: в 1 класах – 249 учнів, в 5 класах – 295, в 10 класах – 170, в 11 класах – 196.

Станом на 01 вересня 2023 року у Баришівській ТГ організовано освітній процес у 16 закладах загальної середньої освіти.  З них:

10 – за очною формою;

6 – за змішаним режимом (ОЗО «Баришівський ліцей», Баришівський ліцей ім. М. Зерова, ОЗО «Лукашівський ліцей», Філія Паришківська гімназія ОЗО «Лукашівський ліцей», ОЗО «Селищанський ліцей», Філія Рудницька гімназія ОЗО «Селищанський ліцей»).

Освітній процес в початкових класах усіх закладів освіти організовано за очною формою навчання.

В ОЗО «Баришівський ліцей», Баришівський ліцей ім. Миколи Зерова начання відбуватиметься для 5-7, 8-11 класів потижнево очно/дистанційно.

Здобувачі освіти ОЗО «Лукашівський ліцей» та Філії Паришківська гімназія ОЗО «Лукашівський ліцей» навчатимуться у приміщенні Філії Паришківська гімназія ОЗО «Лукашівський ліцей»: 5-11 класи потижнево очно/дистанційно.

Здобувачі освіти ОЗО «Селищанський ліцей» та Філії Рудницька гімназія ОЗО «Селищанський ліцей» навчатимуться у приміщенні ОЗО «Селищанський ліцей»: 5-11 класи потижнево очно/дистанційно.

В ОЗО «Морозівський ліцей ім. Дениса Поповича» та ОЗО «Волошинівський ліцей ім. Героя України Руслана Лужевського» навчання організовано у дві зміни.

5 закладів дошкільної освіти працюють в очному форматі, 1 (ЗДО (ясла-садок) «Лісова казка») – в дистанційному форматі.

Інф. Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради