Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням Олександра Ільченка

Беручи до уваги численні скарги жителів Баришівської громади щодо умов перевезення, враховуючи висновок постійної комісії з питань законності і правопорядку, комунальної власності, транспорту та зв’язку та з метою забезпечення жителів Баришівської громади якісними послугами з перевезення, рішенням виконавчого комітету  було підтримано клопотання до Київської обласної державної адміністрації щодо організації альтернативних маршрутів з перевезення пасажирів з сільських населених пунктів через селище Баришівка до міста Києва.

Запровадження нових маршрутів дасть можливість за рахунок здорової економічної конкуренції покращити умови перевезення та зменшити вартість поїздки.

До прикладу, з появою нового перевізника в Березані ціна квитка до Києва значно знизилася!

Більш детально з рішеннями виконавчого комітету можна буде детально ознайомитися на сайті Баришівської селищної ради https://baryshivska-gromada.gov.ua/ після їх оприлюднення відповідно до Регламенту.