Відбулась робоча поїздка делегації з Баришівської громади до міста-побратима Пуллах (адміністративний округ Верхня Баварія, Німеччина)

Метою поїздки було зміцнення давніх зв’язків між містами-побратимами завдяки Партнерству “Пуллах-Баришівка-Березань” (Борис Скорик), підбиття підсумків співпраці за поточний рік та планування роботи на майбутнє з урахуванням вимог сьогодення.

Як результат:

Отримали і доставили автомобіль Volkswagen Caddy з платформою для   транспортування маломобільних осіб, який секретар селищної ради Олександр Ільченко відразу передав в користування фахівцям КНП «ЦПМСД» для можливості надання вчасної та невідкладної допомоги найвразливішим верствам населення громади.

Також передали 9 рюкзаків з медичним обладнанням (в тому числі дефібриляторів), призначених для надання першої медичної допомоги, медикам  КНП «Баришівська багатопрофільна лікарня».

Вирішили питання щодо оплати виконаних будівельно-ремонтних робіт в 4 укриттях закладів освіти та дошкільних закладів через Фонд REGINE SIXT.

Домовились про передачу від громади міста Пуллах 16 потужних генераторів для закладів освіти, медицини, а також на Комунальне підприємство Баришівської селищної ради “Господар” для безперебійного водопостачання та водовідведення жителів Баришівської громади.

Обговорили деталі та можливості реалізації в 2025 році проєкту «Капітальний ремонт даху лікувального корпусу КНП “ББЛ” зі встановленням фотоелектричної станції на даху потужністю 60 кВт. Утеплення фасаду. Заміна системи теплопостачання».

Обговорили можливості придбання автомобіля для реалізації проєкту Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради «Опорна кухня» (підвезення їжі для здобувачів освіти) та автобуса для підвозу учнів до навчальних закладів Баришівської селищної територіальної громади на 2025-2026 н.р.

Озвучили можливість щодо заміни мережевих інверторів на гібридні з акумуляторними батареями, встановлені на артезіанських свердловинах КП «Господар», які забезпечують водою селище Баришівка.

Загалом атмосфера була дружньою та затишною.

Щиро вдячні є бургомістру міста Пуллах Сюзанні Таузендфронд, Отто Гораку, Барбарі Камеррер-Фішер та Василині Трипольській за детально спланований візит, змістовну програму та щиру допомогу жителям Баришівської територіальної громади.