#Відбудовуємо_здорове_майбутнє

Сьогодні президентка міжнародної організації «Pact» Керолайн Енсті та віцепрезидентка організації Крістін Беттер відвідали Баришівку, де працюють мобільні медичні команди Київської області.

Під час зустрічі обговорили роботу медичних команд у громадах та практичне впровадження їхніх активностей в Баришівській ТГ. Напрям відновлення доступу до медичних послуг проєкту в Київській області впроваджує організація 100 відсотків життя. Київський регіон, яка змогла ефективно організувати роботу мобільних медичних команд.

«Радіємо, що попри складні обставини, продовжуємо роботу задля покращення здоров’я та добробуту людей у постраждалих від війни регіонах і маємо змогу поділитися з колегами результатами і обговорити майбутні плани» – підсумували гості громади.