В Лукʼянівці буде облаштовано «Простір активних громадян»

Нещодавно відбулися публічні обговорення в селі Лук’янівка щодо налагодження взаємодії між громадянами та місцевою владою у сфері раннього відновлення за участі голови правління ГО «Фонд громади Березані» Алли Новікової.

Хороша новина – до липня 2024 року в приміщенні сільського клубу Лукʼянівки буде облаштувано «Простір активних громадян».

Для облаштування простору будуть частково замінені вікна і двері, придбано будівельні матеріали, меблі.

Відбудова пошкодженого будинку культури стала можлива завдячуючи грантовій підтримці Проєкту «Простори активних громадян у деокупованих селах Баришівської громади Київщини» за результатами конкурсу грантів «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», що виконується відповідно до грантової угоди між Фондом «Партнерство за сильну Україну» (Кімонікс) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».