Оголошення про проведення конкурсу для надання підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства

З метою забезпечення належного інформування фізичних осіб та суб’єктів господарювання про можливість отримання дотації й відповідно до Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024-2027 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 07 грудня 2023 року № 768-22-VIII, розпочату роботу конкурсної комісії для надання підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства.

Додаток 1. Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання для часткового відшкодування вартості закуплених суб’єктами господарювання племінних телиць, нетелей, корів.

Завантажити (PDF, 73KB)

Додаток 2. Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки фізичним особам для часткового відшкодування закуплених фізичними особами телиць, нетелей, корів.

Завантажити (PDF, 70KB)

Додаток 3. Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки надання дотації фізичним особам за утримання корів.

Завантажити (PDF, 67KB)

Додаток 4. Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки фізичним особам – власникам корів, які мають намір отримати часткове відшкодування вартості придбаної установки індивідуального доїння.

Завантажити (PDF, 69KB)

Додаток 5. Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання для надання часткового відшкодування вартості придбаного суб’єктами господарювання насіння льону.

Завантажити (PDF, 69KB)