В КНП “Баришівська багатопрофільна лікарня” відбулась донорська акція «Твоя кров може воювати, рятувати, перемагати»

Кров від донорів збирали для порятунку поранених захисників! Вона буде направлена до військових шпиталів!

Варто наголосити, що подібні заходи проходять щоквартально вже протягом десяти років із початку російсько-української війни! Це вже своєрідна традиція для жителів Баришівської громади!

Тому тут уже давно сформувалася команда постійних донорів! Долучаються до акції й нові добровольці, які бажають допомогти військовим і віддячити їм за захист нашої країни!

Цього разу своєю кров’ю поділилися півсотні небайдужих, серед них: 24 – чоловіки і 26 – жінок.

У коридорі медзакладу можна було зустріти військових, пожежників, поліцейських, медпрацівників, вчителів, депутатів, підприємців, продавців, таксистів…

Цікаво, що наймолодший донор – 2001 року народження, найстарший – 1963-ого.

Та всі вони прийшли зі щирим бажанням бути корисними і допомогти військовим, які отримали поранення в бою.

За кілька годин роботи фахівці Київського обласного центру служби крові заготовили близько 30 літрів крові, яка стане порятунком для поранених військових і постраждалого цивільного населення у прифронтових шпиталях!

Дякуємо кожному донору за небайдужість і підтримку наших воїнів!

Разом переможемо!