Соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям

До уваги жителів Баришівської територіальної громади!

Команда компанії Грузар, розпочинає соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям, а саме: пропонує безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам.

Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку.

З Вами зв’яжуться й обговорять деталі.

Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА.

Компанія не бере жодних коштів з ветеранів та переселенців!

Компанія Грузар — вже багато років виконує вантажні перевезення різної складності. Транспортування відбуваються по Києву та всіх інших містах України. Основними напрямками роботи є: квартирний переїзд, вантажне таксі, офісний переїзд, вантажники, перевезення меблів, перевезення речей та інші види суміжних робіт. Компанія активно організовує різноманітні соціальні та гуманітарні проекти в Україні.

Оформити заявку можна на сайті https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka