В Баришівській громаді педагогічні колективи працюють у тісній співпраці з батьківським колективом

Адже виховання дітей в школі і сім’ї – щоденний нерозривний процес. Батьки є соціальним замовником школи, а тому беруть активну участь у навчально-виховному процесі. Вони є учасниками позакласних заходів, пов’язаних з професіями, світом захоплень, родинними святами.

Діяльність батьківської ради визначає чітке, конструктивне планування, творчість, ініціативність, атмосферу співпраці і довіри, взаємної поваги та підтримки.

22 січня 2021 року  відбулася робоча зустріч представників Піклувальної ради закладів освіти Баришівської селищної ради та начальника відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Сергія Валерійовича Щербака

Нагадаємо!

Головною метою  створення однієї Піклувальної ради при всіх закладах освіти Баришівської громади є залучення широкої батьківської громадськості до  вирішення питань у сфері освіти.  Відповідно об’єднати інтереси всіх навчальних установ в одній громадській раді адже так буде зручніше та більш ефективно.

Наразі перед представниками ради багато роботи з керівниками закладів, пліч-о-пліч з начальником відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Сергієм Валерійовичем Щербаком та участь у різних проектах (подавати грантові заявки тощо). Піклувальні ради будуть працювати в напрямку підвищення ефективності фінансування освітніх закладів, наголос також буде на соціальних громадських проектах.

Співпрацю продовжуємо…І чекаємо на активних батьків!