День соборності України в бібліотеках Баришівської ЦБС

22 січня  Україна відзначила  День Соборності – свято єдиної (соборної) української держави . Століттями країна була розділена на частини.

В цей день у 1919 році  під час проголошення Акту Злуки  українських земель, здійснилися мрії, для яких жили і за які помирали захисники України.

Бібліотечні працівники Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради провели онлайн-захід: день історичної дати «Воз’єднались в ті далекі роки наші предки навіки» на сторінці «Баришівська централізована бібліотечна система відділу культури та туризму» у мережі FACEBOOK (#ДЕНЬСОБОРНОСТІ2021)

Були   презентовані  книжково-інформаційні виставки-інсталяції  «Україна – соборна держава», «Історичний крок до єдності», “Україно! Твоя доля — єдність злагода і воля”.

Провідний бібліотекар Баришівської центральної бібліотеки для дорослих С.А.Черватюк  підготувала  бібліографічний огляд  «…Нам берегти тебе Соборну і єдину, і нам твою історію творить», а провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Ю.А.Гранько підготувала інформаційну зону «У тисячоліттях і віках нехай святиться слово Україна».

Відеопрезентацію  «День соборності України» підготувала  бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Сезенків Д.В.Лотишова.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.