22 січня 2015 року у день, коли Український народ відзначав День Соборності України, наш земляк із села Морозівка, кіборг на позивний «Денді», Денис Попович, прийняв свій останній бій, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави на Сході України. Ціною власного життя він врятував від смерті близько 50-ти побратимів. З нагоди цієї сумної події, біля пам’ятника Герою відслужили заупокійну літургію.

Поминальну панахиду на честь загиблого воїна відслужив настоятель ставропігійного Спасо-Преображенського собору в Києві, митрополит Переяславський-Хмельницький і Вишневський, Високопреосвященіший Олександр Драбинко.

Голова Громадської Спілки «Всеукраїнське об’єднання «Ми – українці», Іван Татауров вручив батькам нагрудний знак першого ступеня «Мужність, Патріотизм, Націоналізм» від Спілки «Червона калина», яким нагороджено посмертно Дениса Григоровича Поповича за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за нескореність і віру в нашу перемогу за боротьбу та самопожертву. В пам’ять про батька-героя дітям Дениса Григоровича – Іллі та Кирилу було вручено Пам’ятний Кулон «Батьківське серце».

У заході взяли участь батьки, члени родини загиблих, військовослужбовці, працівники структурних підрозділів Баришівської селищної ради – працівники відділу культури та туризму, відділу соціального захисту населення.

Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Не упустімо його і цінуймо час, у який живемо. Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася в ілюзію. Слава Україні! Героям Слава!