І знову в Баришівській громаді прем’єра…

Літературно- музична композиція «Жіноча доля в творчості Кобзаря» з успіхом пройшла сьогодні (10-го березня) на сцені Баришівського Культурно- мистецького центру.

Баришівчани, мали змогу почути твори Великого Кобзаря у професійному виконанні народного аматорського хору «Родина», танцювального колективу «Аміра» та учасників народного театрального колективу «Оберіг».

Зал поринув в часи життя та творчості великого Кобзаря, прожили історії героїв його творів разом з акторами.

У ці дні з особливим натхненням звучить Шевченкові слово. Для нас, українців, таким символом є Тарас Шевченко, пізнаючи Шевченка, людство пізнає Україну.

Звучали пісні на слова Т. Шевченка «Думи, мої думи», «Гей літа орел», «Зоре моя вечірня», « Вітре буйний», «Ой маю я оченята»…, уривки віршів.

Шевченко ніби зібрав воєдино всі страждання жінок. І на весь голос розказав про них цілому світові: «Наймичка», « Відьма», «Сова», «Сліпа», « Мар‘яна- черниця» та інші. Саме такими були жінки в тодішньому суспільстві.

Підготувала композицію талановитий керівник театрального колективу « Оберіг» Віра Максимівна Дуб.

Час прем‘єри промайнув швидко, а неперевершеними ведучими були начальник відділу культури та туризму Людмила Бабич і начальник юридичного відділу Баришівської селищної ради Віталій Гордієнко.

«Не пропускайте наші заходи і до нових зустрічей»- закликає відділ культури та туризму Баришівської селищної ради