Українські громади завдяки децентралізації отримують більше повноважень і ресурсів, а значить – і більше можливостей для зростання та розвитку. Ми розуміємо, що сьогоднішні зміни – це крок у завтрашній день. Адже саме нинішнім молодим та юним українцям належить жити в оновленій реформованій країні. У цьому контексті на органи місцевого самоврядування лягає велика відповідальність за правильне визначення напрямів розвитку громади, врахування інтересів усіх жителів, зокрема, молоді і дітей. Важливим чинником успіху на цьому шляху є залучення молодих людей до прийняття управлінських рішень, підтримка юних активістів у їх починаннях, створення умов для реалізації різноманітних ідей та проектів.

Ще одним із завдань нового проекту : « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади» віднайти талановиту, активну та готову до співпраці в майбутньому і зараз активну учнівську молодь. Сьогодні до Баришівської селищної ради завітала молода майстриня – Марина Грушитська, про її роботи з полімерної глини ми вже розповідали. Мрія Маринки продавати свої вибори здійснилася, першим замовником стала секретар Баришівської селищної ради Надія Михайлівна Слухай.

А ми впевнені, що наші діти найкращі так як мають наставників, у Маринки бабуся- Лариса Михайлівна Говдалюк, її учні з гуртка «Крою і шиття» в ЦПР «Мрія» завжди пам’ятатимуть стиль та знання педагога, яким вона залюбки ділилася на свої заняттях.

А ми продовжуємо розповідати про майстринь та майстрів нашої громади…