Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Вишивка — це вид народного декоративного мистецтва або орнаментальне або сюжетне зображення на певних предметах (тканині, шкірі, рушниках, одязі, наволочках та ін..), яке виконане різними ручними або машинними швами. В Україні вишивання було дуже поширеною ручною працею жінок і, зокрема, дівчат.

Вишивка хрестиком – це дуже цікаве, хоча й трудомістке заняття, якому, як і будь-якої творчої діяльності, потрібно віддаватися сповна. Їй, безумовно, потрібно приділяти багато вільного часу, необхідно налаштувати себе на гарний настрій і сприймати свою роботу як корисну і вишукану працю. Той, хто захоплений вишивкою, знає, чому він так любить це заняття. Тут вся справа в процесі творення, коли на твоїх очах відбувається народження краси, і в почутті – задоволення та радість, які приходять із закінченням складної роботи. Адже вишивка – це той вид рукоділля, який створюється на багато років, роблячи теплим і затишним ваш будинок, радуючи вас і залучаючи інтерес оточуючих.

Вишивка бісером – це один з найдавніших видів прикладного мистецтва. Опанувати цей вид не важко, слід лише дотримуватися певних правил та технологій.

Тож знайомтесь, майстриня, яка опанувала майже всі види вишивки – Вікторія Іващенко https://www.facebook.com/viktoria.ivashchenko.5