Участь в тренінгу “Гендерно-чутливе врядування”

Сьогодні делегація Баришівської громади на чолі з ЗАСТУПНИКОМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО НАПРЯМКУ ЖАННОЮ ДАНЧУК, СЕКРЕТАРЕМ БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НАДІЄЮ СЛУХАЙ та  КЕРУЮЧОЮ СПРАВАМИ (СЕКТОР ВИКОНКОМУ) ОЛЬГОЮ НЕСТЕРЕВОЮ, взяли участь в тренінгу “Гендерно-чутливе врядування”, який проходив у рамках проекту КРИЛА, що впроваджується організацією ПАКТ за підтримки Уряду Канади .

Вивчали  наступні питання:

-ґендерний підхід, заснований на правах людини в межах територіальної громади;

– ґендерний аналіз програм і проєктів в громаді;

– кращі практики застосування ґендерних підходів;

– ґендерне бюджетування та багато інших цікавих тем.

НАГАДАЄМО!‼️

В Баришівській громаді успішно набирає обертів проєкт Крила «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки»

Всього в першому циклі Програми “Майстерня можливостей” Проєкту Крила взяли участь 20 жінок. Наразі 37 учасниць першого та другого циклу Програми “Майстерня можливостей” отримали такі послуги: індивідуальні та групові зустрічі – консультації, пройшли тренінги з навичок працевлаштування та започаткування і розвитку бізнесу. Отримали нові знання, знайомства, корисні поради від досвідчених власників бізнесу, або роботодавців.

Троє жінок з нашої громади, вже відкрили власні справи, отримавши грантові кошти для реалізації власних проєктів.