Шановно громадо! Термінова новина

Баришівщина перебуває в “червоній ” зоні епідемічної безпеки майже 2 місяці. Але вже з четверга 23 грудня, ми нарешті повернемось  до “жовтої”.

Відповідне рішення прийняли члени Державної комісії з питань ТЕБі НС

Хочемо акцентувати, що ситуація з пандемією на Київщині стабіілізувалась. І це, звичайно, хороша новина. Але важливість вакцинацції залишається незмінною.

Нагадаємо, що заборонено в межах “жовтого” рівня:

– відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та співробітників;

-робота закладів освіти, в яких вакциновано менше 100% персоналу;

-проведення масових заходів;

-робота закладів культури;

-робота закладів громадського харчування (окрім роботи на винос та доставки);

– робота спортзалів;

– діяльність закладів із розміщення, окрім готелів, санаторних і соціальних закладів;

–  міжобласні та міжнародні перевезення

Однак ці обмеження не будуть діяти у “жовтій” зоні, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів:

“жовтий” COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів);

“зелений” COVID-сертифікат (чинний 365 днів);

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів);

іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);

негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години).

сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тобто для роботи та відвідування закладів на “жовтому” рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б “жовтий” внутрішній COVID-сертифікат або тимчасову довідку 063-О, видану сімейним лікарем або лікарем, який проводив щеплення.