Участь у проведенні онлайн-конференції «Використання рішень для моніторингу, аналізу та запобігання пожежам в громадах»

29.07.2021 працівники відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради – Дибка Тетяна Миколаївна і Мусієць Віта Іванівна, спільно із спеціалістом сектору з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи селищної ради – Денисенко Людмилою Павлівною прийняли участь у проведенні онлайн-конференції «Використання рішень для моніторингу, аналізу та запобігання пожежам в громадах».

Метою заходу було:

обговорення нових викликів, які виникли у боротьбі зі спалюванням сільськогосподарських залишків сухостою, трави і т.д.;

презентація геоаналітичних рішень для запобігання та моніторингу пожеж Інформаційної компанії «Нам цим дихати»;

обговорення різних причин спалювання в територіальних громадах та варіантів їх вирішення.