Участь у онлайн-нараді

28.07.2021 начальником відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради Дибкою Тетяною Миколаївною спільно із заступником директора КП «Баришівкатепломережа» Баришівської селищної ради Зезеньком Сергієм Леонідовичем було взято участь у онлайн-нараді стосовно врегулювання питання зняття арештів з рахунків підприємств теплопостачання за позовами НАК «Нафтогаз України».

Онлайн-нараду було проведено у приміщенні Київської обласної державної адміністрації. Основним питанням було обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» від 20.05.2020 № 3508.