28 липня 2021 року відзначається 1033 років з дня хрещення Київської Русі

Це символічне свято є днем нашої національної духовної єдності. Затвердження в нашому народі християнства стало справжнім стрижнем, навколо якого і формується  духовність. За більш як тисячолітній період виховались десятки поколінь, які гідно несли і в наш час шанують традиції українського народу, серед яких повага до ближнього і любов до Бога.

Згідно з Конституцією України держава відокремлена від церкви, але протягом останніх років наше життя доводить, що влада і духовенство можуть позитивно співіснувати, роблячи спільну, гідну справу, спрямовану на єдність українського народу, розвиток сучасної, квітучої, європейської держави.

У цей святковий день бажаємо всім миру в країні, щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, людського співчуття і світлої любові,    міцного здоров’я та довголіття!  Нехай у наших домівках править мир і спокій, повага і взаєморозуміння. Нехай наші справи завжди будуть чесними і праведними, а вчинки наші винагороджуються гідно.

БОЖЕ, великий, єдиний нам Україну храни!