У День Святого Миколая в Баришівській громаді засяяла новорічна ялинка

Вже стало доброю традицією в смт Баришівка  біля Баришівської селищної ради проводити урочисте відкриття новорічної ялинки. Не став винятком і цей рік –  громада  зібралася, аби розпочати цикл новорічних та різдвяних свят.

З нагоди відкриття новорічно–різдвяних свят всіх присутніх  привітав голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко. Звертаючись до присутніх, Олександр Павлович побажав, щоб наступний рік приніс мир на Українську землю, став роком гарних змін для кожного жителя нашого краю, здоров’я, наснаги та звершення заповітних мрій у Новому 2020 році.

З великою радістю дітвора зустрічала Святого Миколая, який під оплески присутніх запалив новорічну ялинку яскравими вогнями. А в своїй резиденції ще й новорічними цукерками пригощав.

Головна ялинка  подарувала атмосферу свята і буде сяяти та нести радість дорослим і малятам аж до Водохреща. Є вірний знак: як зустрічаєш Новий рік, так його і проведеш. То баришівську ялинку засвітили з гарним настроєм, із позитивною енергетикою, зі світлими надіями. Таким, ми впевнені, і буде рік-2020!

Повірмо в це, й чекаймо на найкраще!