Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая

Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки.

Така казка завітала і в ДНЗ «Лісова казка»   старостинського округу с.Дернівки. Всі вихованці  дитячого садочка з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей довгожданий момент,оскільки всі дітки протягом року були слухняними та ще й підготували для нього чудове свято, Святий Миколай вручив їм подарунки. Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися. Коли малята отримували подарунки,  їх оченята світилися неймовірною радістю. Задоволенні і щасливі малюки попрощались з гостем та запросили на наступний рік.

До дітлахів на свято завітали  і гості: Юрій Анатолійович Шовть (заступник Баришівського селищного голови з житлово-комунального господартва, депутат  старостинського округу с.Дернівки) та відома реп-виконавиця ALYONA ALYONA, яка працювала завідувачем в даному закладі. У своєму зверненні гості наголосили на тому, щоб дітки завжди були ввічливими, чемними, доброзичливими з повагою відносились до своїх батьків, і до всіх людей . На згадку гості подарували подарунки.

Юрій Анатолійович, також передав вітання всім присутнім від голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка та начальника відділу освіти, молоді та спорту Олени Миколаївни Бойко:  щоб всі були здорові, слухняні, побільше посмішок та радості, щоб в ї домівках завжди лунав сміх, щоб кожного року вони отримували подаруночки від Святого Миколая та збувалися всі їхні бажання!

Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали  всі присутні на святі. Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті вихованців та гостей свята на довгий час.

Результатом такого свята був веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти і любові.