Віддавали батька в прийми

Мешканці та гості Баришівської громади мали чудову  нагоду 30-го листопада переглянути виставу-комедію «Віддавали батька в прийми» за твором В. Канівця у виконанні акторського аматорського колективу  культурно-мистецького центру Баришівської селищної ради

Талановита гра акторів змушувала зал щиро сміятися, напружено чекати нової сцени і гучно аплодувати.

Ролі виконували:

Платон Мефодійович Клименко – Олександр Ліберацький;

Павла Флоріанівна (його дружина) – Ольга Пащенко;

Микола (його син) – Михайло Захарченко;

Ольга (його дружина) – Ольга Козерацька;

Жанна (їхня донька) – Анна Гудим;

Жора (чоловік Жанни, зять Миколи та Ольги) –Андрій Шпак;

Антоніна (дочка Платона)- Софія Паливода;

Аня ( донька Антоніни) – Єлизавета Нитченко;

Меланія Луківна Чухно (кума Платона Мефодійовича Клименко) –Ганна Пастушенко;

Павло Петрович Плескач (товариш Платона Мефодійовича Клименко)  – Іван Мітіч;

Василь Гаврилович Брус (товариш Платона Мефодійовича Клименко) –Федір Власенко;

Людмила Олексіївна (фельдшер)- Галина Сташук.

Режисер-постановник вистави- Віра Дуб;

звукооператор – Віктор Бабич;

помічник режисера – Тетяна Іванова.

Все ж таки не вмирає в народі потяг до українського театру. Класика і сучасність… Ні, це не просто слова. П’єса й справді повинна торкати у глядача ті струни душі, ті емоції, які в ньому нині особливо відчутні.

Театральне мистецтво в Україні зараз, мов дві річки, які сходяться тільки в морі житейському: те, що показують професійні театри, і те, що показують аматорські колективи. У професійних театрах сцену дедалі більше заполоняють так звані мюзикли.

Сьогодні — жарт, комедія, завтра — трагедія. Сьогоднішній наш день тому свідок. Головне, щоб було що дивитися, щось залишити в душах. Справжній наш глядач — це народ. Дай йому Боже вижити й стати справжнім хазяїном своєї долі.

А у нас скоро знову подарунок для Вас глядачі! Чекайте на афіши!