Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Баришівської селищної ради бути!!!

У нашому суспільстві завжди була потреба в розвитку та у підтримці довіри громадян до органів влади. Завдяки децентралізації та об’єднанню громад постійно розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування.

Інтеграція надання адміністративних послуг – дуже важливий компонент пакету реформ з децентралізації. Головне у цьому своєчасне, повне та якісне надання адміністративних послуг населенню.

02.03.2020 розпочинає роботу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Баришівської селищної ради, який працюватиме  для населення. Відтепер мешканці громади, яких налічується понад 30 тис. осіб, матимуть можливість отримати різноманітні адміністративні послуги в одному приміщенні.

Відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) – це впровадження європейських стандартів роботи з населенням, сприяє більш ефективному та оперативному наданню адміністративних послуг. В об’єднаних громадах ЦНАПи – єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.

Шановні жителі громади, запрошуємо Вас до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Баришівської селищної ради, який знаходиться за адресою: вул. Центральна, 17 в смт Баришівка.

Чекаємо Вас!